KAN-therm Groove – нове з’єднання для труб DN25-DN300

Система KAN-therm поповнилася ще однією інсталяційною системою: System KAN-therm Groove. Основою для виконання з’єднання труби з трубою або труби з фітингом, обраним з асортименту KAN-therm Groove, є муфта з болтовим затискачем.

Трубне з'єднання KAN-THERM GROOVE.

Система монтажу KAN-therm Groove входить до складу рішень KAN-therm. Слово “паз” ідеально ілюструє техніку виконання з’єднань у цьому рішенні.

Таке рішення для з’єднання труб і муфт, виготовлених з металу, робить традиційні способи з’єднання, як зварювання або нарізка, минулим.

Основою нової системи є болтові затискні кільця (муфти), оснащені гумовою прокладкою і спеціально розробленою арматурою. Повна пропозиція KAN-therm Groove не включає безпосередньо труби. Чому? Це технічне рішення працює з традиційними вуглецевими сталями і трубами з оцинкованої вуглецевої сталі, які зазвичай використовуються на ринку монтажу.

Основними характеристиками системи KAN-therm Groove є:

  • стійкість до дуже високого тиску і температури;
  • дуже широкий діапазон діаметрів ( від DN25 до DN300);
  • немає необхідності працювати з полум’ям або високою температурою;
  • відсутність впливу зовнішніх умов на якість з’єднання.

Як це працює?

Основою для з’єднання труби з іншою трубою або трубою з фітингом є болтові муфти. Його конструкція складається з трьох елементів: корпус муфти з ковкого чавуну, гумова прокладка (наприклад, EPDM або NBR, залежно від транспортуваного середовища), а також набір болтів і гайок з оцинкованої вуглецевої сталі. Елементи, що підключаються, повинні бути обладнані спеціальною канавкою, яка дозволяє закріпити муфту на ній.

KAN-therm Groove як працює.

Типи ущільнювачів

Ущільнення для муфт доступні в різних варіантах матеріалів, наприклад EPDM, NBR. Тип використовуваного ущільнення визначає можливість транспортування конкретного середовища при максимально можливій температурі – середовище має тільки контакт з ущільненням, немає можливості контакту з корпусом з чавуну.

Вибір правильного матеріалу ущільнювача дозволяє транспортувати не тільки холодну та гарячу воду, але й далеко нестандартні середовища, такі як кислі розчини, хлоровані води, деіонізована вода, морська вода, сіра вода, розбавлені кислоти, безмасляний стиснене повітря і різні інші хімічні речовини.

І муфти, і ущільнення доступні в дуже широкому діапазоні номінальних діаметрів. Стандартна пропозиція включає діаметри від DN25 до DN300, також можна здійснювати інвестиції за допомогою муфт діаметром більших діаметрів (доступні за запитом), що гарантує дуже високу універсальність застосування системи KAN-therm Groove.

Трубні канавки

Вирізання труб, для з’єднань з муфтами KAN-therm Groove, може бути виконано двома способами:

  • прокатка
  • механічна обробка

Виїмка через прокатку призначена для труб з товщиною стінки не більше 9,5 мм. Цей метод підготовки канавок можливий при використанні малих і мобільних пристроїв, що робить його більш популярним. На самому будівельному майданчику можна підготувати труби. З іншого боку, трубчасті канавки при механічній обробці вимагають використання трохи більшого обладнання, тому його найчастіше виконують на заводі або спеціально підготовлених майстернях на будівельному майданчику.

Застосування трубних з’єднаннь KAN-therm Groove

Система KAN-therm Groove може бути застосована для будівництва практично будь-якої системи трубопроводів.

Найчастіше це:

  • установки гідрантів і спринклерів для гасіння пожеж;
  • водопостачання;
  • опалювальні та охолоджувальні установки, що вимагають дуже великих діаметрів;
  • установки стисненого повітря.

Система може також використовуватися для промислових установок і трубопроводів у гірничодобувній промисловості. Великою перевагою є можливість демонтажу системи і повторного монтажу на новому місці, особливо коли трубопровід будується лише на обмежений період часу.

Система KAN-therm Groove де застосовується.

Для спринклерних систем система KAN-therm Groove повністю сумісна з компонентами KAN-therm Steel і Inox Sprinkler і дозволяє з’єднувати труби та муфти великим діаметром, що перевищує 108 мм.

Переваги

Застосування елементів системи KAN-therm Groove означає, перш за все, значну економію часу, необхідного для монтажу повного трубопроводу, а також необхідність використання висококваліфікованого персоналу. Це є результатом дуже легкої і швидкої техніки монтажу, порівняно з традиційними способами з’єднання, такими як зварювання або різьбове. З цієї причини цей тип з’єднання мінімізує ризик помилок при установці.

Гнучка конструкція муфт у нашій пропозиції дає можливість компенсувати термічні подовження трубопроводу і – вже на етапі монтажу – ми можемо виготовити так звані компенсатори, які захищають трубопровід від теплового розширення. Таким чином, ми можемо уникнути додаткових витрат, пов’язаних з необхідністю використання дорогих готових виробів.

Переваги Система KAN-therm Groove.

Leave a Reply