Каналізація Poloplast

Poloplast – це не бренд, що замовляє для себе продукцію на східних промплощадках, а виробник з багаторічної історією. Австрійська компанія спеціалізується на розробці і виготовленні трубопроводів для внутрішнього і зовнішнього водовідведення.

За 60 років вона виробила власні інноваційні рішення в виробництві пластикових трубопровідних систем і композитних полімерних матеріалів. Ретельно продуманий підхід враховує потреби комерційного і приватного будівництва і дозволив компанії вирости з невеликого регіонального виробника в одного з лідерів європейської трубопровідної індустрії .

Шумоізоляція “на висоті”

Труба, виготовлена по перевіреній і випробуваній тришаровій технології, надійно поглинає весь шум потоку. Високі показники захисту від шуму забезпечуються інноваційною тришаровою структурою труб.
Зовнішній ударостійкий і жорсткий шар з поліпропілену ( РР ) забезпечує оптимальну поздовжню стійкість і захист поверхні від пошкоджень. Завдяки йому труба зберігає високу ударну в’язкість. Другий (проміжний) шар виготовлений з висококристалічного поліпропілену з армуючими мінеральними добавками. І нарешті внутрішній – з особливо гладкого РР. На поверхні даного поліпропілену не утворюються відкладення, за рахунок чого гарантований оптимальний слив. Крім того, така поверхня несприйнятлива до впливу агресивних хімічних речовин.

шумоізоляція poloplast

Відсутність в матеріалах, з яких виготовлені труби Poloplast, галогенів, кадмію і важких металів робить їх по справжньому безпечним продуктом, відповідним високим екологічним вимогам. При цьому труби стабільно функціонують при температурі +95 °C і витримують короткочасний вплив температури +97 °C.

Однак труби не тільки термоміцні, але і морозостійкі, вони бездоганно проходять випробування на ударостійкість, а також на жорсткість при вигині навіть при температурі −20 °C.

надійність систем каналізації, зібраних з продукції Poloplast, гарантована перевіреним практикою методом організації з’єднань в трубопроводах – елементи інженерної системи стикуються з допомогою точність литих дзвони з ущільнювача кільцем .

Технічні характеристики каналізаційних труб Poloplast

POLO-KAL 3S

Труби POLO-KAL 3S були спеціально створені для облаштування гравітаційної каналізації всередині будівель, мають кільцеву жорсткість 4 кН/м2, коефіцієнт лінійного подовження 0,09 мм/(м•К) і модуль пружності 1000 МПа . При створенні інженерної системи з використанням каналізації POLO-KAL 3S відкриваються додаткові можливості за рахунок наявності в переліку монтажних елементів спеціальних патрубків, що забезпечують герметичне з’єднання з трубами з чавуну і фіброцементу. Відводи, трійники, хрестовини, дворозструбні муфти і інші традиційні комплектуючі представлені по замовчуванням.

Труби POLO-KAL 3S каналізація.

POLO-KAL NG

Труби POLO-KAL NG мають ще більш вражаючі параметри, ніж POLO-KAL 3S. Мінімальне лінійне подовження цього виду труб становить 0,05 мм/(м•К), кільцева жорсткість варіюється в залежно від діаметра і може бути не менш 6,0 або 8,0 кН/м2. POLO-KAL NG мають модуль поздовжньої пружності в 2400-3100 МПа. Даний показник відображає здатність матеріалу надавати опір стиску і розтягуванню. Висока морозостійкість, про яку йшла мова вище, відноситься саме до цих труб. Вони призначені для створення не тільки внутрішньої, але і зовнішньої каналізації. їх можна укладати навіть в зимовий час за рахунок незмінної ударної міцності, яку труба зберігає до −20 °C.

В трубну систему POLO-KAL NG виробник включив таку важливу деталь, як хомут POLO-KAL NG ASV. Цей монтажний елемент тримає з’єднання, навіть якщо зусилля роз’єднання доходить до 600 кг. Така стійкість дуже доречна, коли необхідна надійна фіксація розтрубних з’єднань в умовах підвищених навантажень. Як приклад можна привести роботу труб в системі водовідведення при відкачування стічних вод потужними насосами.

POLO-KAL NG ASV.

Шумоізолюючі властивості труб, як POLO-KAL NG, так і POLO-KAL 3S, не викликають сумнівів, оскільки вони з честю витримали випробування по найбільш строгим критеріям оцінки систем водопостачання і водовідведення. Це стандарт EN 14366 “Стендові виміру рівня шуму, виробленого обладнанням внутрішньої каналізації”.

POLO-EHP control

Вельми доречним і практичним доповненням до списку елементів системи каналізації Poloplast, є ревізійні модулі POLO-EHP control, які являють собою значних розмірів люки. Вибір великого розміру продиктований турботою про користувача: люк зручний для проведення фото- і відеоконтролю. В рішенні передбачений герметичний замикаючий механізм. Він не вимагає спеціальних інструментів для відкриття, а відсутність гвинтових кріплень повністю захищає його від корозії в процесі експлуатації системи.

ревізійні модулі POLO-EHP control

POLO-CLIP HS

Крім ущільнених розтрубних з’єднань і ретельно вивіреної конструкції труб, звукоізоляцію додатково забезпечують шумопоглинаючі кріпильні хомути POLO-CLIP HS. Високоефективна акустична розв’язка, що забезпечується даними елементами, пояснюється великою силою притиску. Вона блокує передачу звуку і матеріал, з якого зроблені хомути – сучасний композит – представляє собою поєднання м’якого ТРЕ і твердого РР. Крім того, POLO-CLIP HS мають м’які похилі ребра з повітряним прошарком між ними. І завершують картину звуковзолююючих властивостей POLOPLAST штатні монтажні комплекти, які мають в своєму складі спеціальний захист від шуму – елементи RBT для опорних пластин .

Усе вищеперелічені переваги систем каналізації підтверджуються упевненістю виробника в їх бездоганній роботі. Саме тому компанія POLOPLAST не тільки декларує безкомпромісну якість, але і офіційно підтверджує його 20-річною гарантією на труби і всі елементи системи.

Leave a Reply