LUNA Duo-tec IN+ – нові котли BAXI

BAXI LUNA Duo-tec IN+ зображення котла.

BAXI анонсує новинку – конденсаційні котли LUNA Duo-tec IN+ для установки ззовні або в неопалюваних приміщеннях.

Котли цієї серії можуть працювати при температурі зовнішнього повітря до мінус 15 ° С. Котел LUNA Duo-tec IN + є ідеальним варіантом для застосування в південних регіонах України, де температура зовнішнього повітря не опускається нижче -10 ° С. Логічне розміщення котла: в стіні в спеціальній шаф, на балконі, в сходовій клітці, в підвалі чи в будь-якому іншому неопалюваному приміщенні.

Конденсаційний котел LUNA Duo-tec IN+ в погодозахисному корпусі з герметично ізольованою камерою згоряння. Електронна плата котла також поміщена в герметичний пластиковий кожух, завдячому він може експлуатуватись в умовах підвищеної вологості.

Котел LUNA Duo-tec IN + поставляється в спеціальному плоскому корпусі (770х470х238 мм). Має сучасний дизайн та привабливий ззовні. Передня панель котла складає єдине ціле. Елементи управління і регулювання відсутні. Котел BAXI LUNA Duo-tec IN+ управляється за допомогою виносного пульта дистанційного керування, який також є датчиком кімнатної температури.

Серія BAXI LUNA Duo-tec IN+ включає дві моделі двоконтурних котлів (опалення + гаряча вода) потужністю 24 і 28 кВт і одну одноконтурну (тільки опалення) модель потужністю 24 кВт. Всі моделі мають закриту камеру згоряння.

Конденсаційний котел – опалювальний прилад в якому з парів димових газів вилучається додаткова кількість тепла. При правильному облаштуванні системи опалення конденсаційний котел дозволяє економити близько 20% витрат на опалення. В Европі для встановлення чи заміни опалювального приладу дозволені тільки продукти з використанням конденсаційної технології.

Leave a Reply