VALTEC проводить акції та знижує ціни

Термоголовка VALTEC акція.

Осінь – період найвищого попиту на продукцію для опалення та водопостачання. Українське представництво італійської компанії VALTEC проводить пропонує цікаві варіанти для радіаторів опалення.

-30% на термоголовки

З 1 жовтня по 30 листопада VALTEC надає додаткову роздрібну знижку в 30% на рідинну термостатичну головку VT.3000. У дні акції ціна на виріб буде знижена до 125 грн. 125 грн, Карл… Наявність термоголовки дозволяє економити близько 20% витрат на опалення. Срок окупності максимум кілька місяців.

-50% на радіаторний клапан

Ціна на клапан термостатичний радіаторний кутовий з додатковим ущільненням VT.031.NR знижена на 50%.

Кутовий клапан для ручного або автоматичного регулювання витрати теплоносія через радіатор опалення. У другому випадку комплектується термоголовкою або сервоприводом, керованим кімнатним термостатом або контролером. Термостатичний клапан з термоголовкою дозволяє автоматично підтримувати задану температуру в приміщенні з точністю до 1 °С. Приєднання напівзгоном дає можливість монтувати і демонтувати вентиль без демонтажу труби. Ремонтопридатний.
Основні характеристики:

  • Робоча температура – до 110 ° С
  • тиск – до 10 бар
  • Різьба трубних приєднань – внутрішня / зовнішня
  • приєднання термоголовки чи сервоприводу – зовнішнє різьблення М30 x 1,5. Зовнішня різьба забезпечена додатковим ущільненням з EPDM.

Стара ціна – 7,38 $, нова ціна – 4 $.
Акції від VALTEC приємні не тільки великими знижками, а й тим що його продукція гідної якості та користується значною популярністю в вимогливих українських інсталляторів.

Leave a Reply