Сталеві радіатори опалення Kermi – висока якість і чудовий дизайн

Трубчасті радіатори опалення KERMI
Трубчасті радіатори опалення KERMI

З величезного розмаїття представлених на сучасному ринку радіаторів опалення вибір завжди доводиться робити, враховуючи особливості експлуатації цих приладів. І далеко не кожен вид або модель може підійти до тих умов, які присутні в квартирі або приватному будинку. Причому приватні будинки в цьому плані лояльніші, тому що в їх системах обігріву зазвичай немає високих температур і тиску теплоносія, чого не скажеш про міські квартири. Якщо ж справа стосується автономного опалення, то тут доречні всі види батарей. Давайте поговоримо про сталеві радіатори опалення Kermi німецького виробництва.

Чому вибір припав саме на них?

 • По-перше, що випускає їх компанія є одним з лідерів з виробництва обладнання для опалювальних систем. На ринку вона давно, і її авторитет завойований чудовою якістю і відмінним дизайном всіх видів продукції.
 • По-друге, німецький підхід зробив продукцію компанії еталоном в своїй категорії.
 • По-третє, саме сталеві радіатори сьогодні отримали особливу популярність. Причина – не тільки в їх високій якості, але і незвичайному дизайні.

Сталеві опалювальні радіатори Кермі випускаються з 1960 року. За весь час їх існування технологія і виробництво неодноразово змінювалися, перетворюючи виріб в абсолютно унікальний вид. Постійно велася робота по підбору матеріалів, методів обробки, зварювання та іншого. Німецькі інженери і технологи за стільки років перепробували всі відомі способи виробництва. За рахунок чого на світ з’являлися унікальні зразки, які свого часу вважалися еталоном.

До речі, найавторитетніший європейський стандарт PAL удостоїв цю продукцію своїм сертифікатом. І це не єдиний документ, що підтверджує її високу якість. Ще одного стандарту – екологічного DIN EN ISO удостоїлися радіатори Кермі. Тобто за всіма показниками це воістину високоякісний прилад, за який не шкода віддавати гроші.

Давайте спочатку розглянемо технічні характеристики цього приладу, розберемося з його плюсами і мінусами, а потім поговоримо про зовнішній вигляд.

Переваги і недоліки

 1. Про достоїнства опалювальних батарей говорити легко, тому що цей прилад – одна суцільна перевага. Почнемо з того, що в його виробництві використовується тільки сталь високої якості. Німці просто не можуть дозволити собі щось низькопробне. Це перше.
 2. Друге. У технологічному процесі застосовуються два види зварювання – точкова між каналами і роликовая по периметру профільних листів корпусу. Також в технологію виготовлення входить обробка захисними фарбами. Радіатори покриваються її подвійним шаром, що є стовідсотковим захистом від негативних умов експлуатації. До речі, використовуються фарби високої якості.
 3. Третє – ці радіатори можуть витримувати тиск до 8,7 атмосфер. Це, безперечно, перевага, але в деяких міських багатоквартирних будинках тиск теплоносія може бути набагато вище. Так що рекомендується ці батареї там не використовувати.
 4. Четверте – відносно невисокі ціни, якщо купувати прилади у виробника через дилерські мережі. Причому в даний час німці стали адаптувати свою продукцію до українських умов, що дуже навіть радує.
 5. П’яте- досить великий термін служби.
 6. Шосте – простота монтажу, з яким може впоратися навіть новачок або далекий від подібних процесів чоловік. Такий вид опалювальних приладів може бути встановлений в систему трубопроводів з будь-якими видами труб – сталевими, пластиковими, мідними та їх різновидами. При цьому дизайн батарей дозволяє вписати їх в будь-який інтер’єр приміщення.

І буквально пару слів про недоліки. Сталеві радіатори по кишені не всім споживачам. До того ж вироби Kermi бояться гідравлічних ударів. Ось чому рекомендують встановлювати їх в автономне опалення.

Види і моделі

Цей вид батарей ділиться за способом підключення:

 1. З боковим підключенням – FKO.
 2. З нижнім підключенням – FTV / FKV.

  Сталеві радіатори опалення KERMI
  Сталеві радіатори опалення KERMI

Вони відрізняються не тільки місцем приєднання труб, але і діаметром підвідних труб. У першому випадку приєднання проводиться через внутрішнє різьблення розміром 1/2 дюйма. А в другому – через зовнішню різьбу розміром 3/4 дюйма.

Існують і серії радіаторів, які діляться за кількістю рядів колекторних труб:

 1. Серія 11 – однорядні радіатори з одним колектором і облицюванням.
 2. Серія 22 – дворядні прилади з двома колекторами і облицюванням.
 3. Серія 33 – трирядні пристрою.

Наприклад, радіатор Kermi 22 має глибину 100 міліметрів. Температура – 110С, тиск 10 бар. У кожен колектор вбудований термостатичний клапан, що дозволяє регулювати параметри теплоносія, а, відповідно, і температурний режим усередині приміщень. Багато споживачів віддають свою перевагу моделям з нижнім підключенням. Це дозволяє приховати трубну розводку в тіло підлоги або під плінтуса.

Моделі з боковим підключенням можуть бути використані як в однотрубної, так і в двотрубної системі. Можна вибрати моделі, в яких підводка трубопроводу проводиться з різних сторін. Те ж саме стосується і різновидів FTV / FKV. Як це часто буває у брендових виробників – зручність насамперед. Так що проблем в цьому плані не буде.

Компанія «Kermi» комплектує свою продукцію допоміжними приладами, які точно відповідають параметрам самих батарей. Сюди входять перехідники, заглушки, клапани Маєвського та установчі кронштейни. З усіх серій, які сьогодні пропонує компанія, двадцять другий вважається найефективнішою. Вся справа в технології Therm X2. Що це таке?

Подібна технологія дозволяє ефективно використовувати теплову енергію, що підвищує коефіцієнт корисної дії пристрою. У даній конструкції застосовується послідовне розташування колекторів. В першу чергу теплоносій проходить по колектору, який розташований біля лицьової сторони приладу – тут відбувається основна тепловіддача. Потім він переміщається в другій колектор, розташований біля задньої стінки. Тобто другий колектор грає роль обратки.

Поради від фахівців

 1. Висота радіатора в межах 300-500 міліметрів – це оптимальний розмір.
 2. Підключення найкраще проводити діагональним способом, при якому рух теплоносія буде більш ефективним.
 3. Для тих, хто не знає, що це таке. Радіатор підключається до трубопроводів збоку, де входить труба розташовується зверху, а зворотна знизу на протилежній стороні. Дві точки підключення можна з’єднати тільки діагоналлю по радіатора, звідси й назва.
 4. Обов’язкова наявність термостатичного клапана.

Радіатори опалення KERMI відео

Дизайн радіаторів

Радіатори від компанії Кермі – це не тільки відмінна якість, але ще й чудовий зовнішній вигляд. Дизайнери на славу попрацювали над кожною моделлю, так що претензій до них немає. Сьогодні компанія пропонує кілька видів, що відрізняються один від одного. Найпопулярнішими вважаються Kermi Jivo, Kermi Credo-Duo, Kermi Icaro. Говорити про всі не будемо, зупинимося докладніше на моделі «Jivo».

По-перше, ця модель асиметрична – на те вона і дизайнерська розробка. Фахівці врахували всі найдрібніші деталі і вузли, тому прилад виглядає незвично, але дуже навіть лаконічно. При цьому технічні характеристики не понесли ніяких втрат, так що тепловіддача на найвищому рівні.

Параметри Jivo:

 • Висота 1,5-1,8 метра.
 • Глибина до 14 сантиметрів.
 • Довжина від 50 до 60 сантиметрів.

Під певний інтер’єр можна вибрати свій розмір приладу. Це, по-перше, зручно. По-друге, спрощує «вписування» пристрою в приміщення. І, по-третє, є можливість придбати батарею за різною ціною.

Для тих, хто в своєму будинку використовує ексклюзивний дизайн, можна порекомендувати модель Kermi Decor-V. Зовні це проста труба. Сьогодні компанія пропонує 7 видів такої моделі, які відрізняються один від одного тільки розмірами по висоті – від 20 до 200 сантиметрів. Уявляєте, який величезний вибір! Так що проблем з дизайном у вас не виникне.

Висновок по темі

Коли постає питання вибору радіаторів для системи опалення, багато хто починає вивчати, що пропонує сучасний будівельний ринок. Але врахуйте, що до умов у вашому будинку необхідно підбирати певну модель. І якщо десь потрібні чавунні чи сталеві батареї, то біметалічні або алюмінієві можуть не підійти. Самостійно зробити точний вибір іноді складно, тому візьміть до уваги поради та рекомендації фахівців.

Leave a Reply